Başkan'ın Mesajı

Başkan'ın Mesajı ile ilgili içerikleri bu alandan inceleyebilirsiniz.

Başkan'ın Mesajı

6 ay önce
Başkan'ın Mesajı

Sevgili Çocuklar,

Yıllardır ziyaret etiğiniz cekmekoycocuk.com sitemiz şimdi yenilenen yüzüyle karşınızda. Oyun, eğlence, müzik ve bilgiye dayalı güvenli içerikle oluşturduğumuz bu sitede iyi ve kaliteli vakit geçirmenizi istiyoruz. Koronavirüs sebebiyle evlerimizde kalmamız gereken bugünlerde dergi kahramanlarımız Bilge Ve Kağan her ay sizin için ilginç ve eğlenceli bilgileri araştırmaya devam edecek. Ayrıca ödüllü bulmacamızı da online olarak çözüp sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalayacaksınız.

Kıymetli çocuklar,

Bilgisayar, tablet, cep telefonları, internetteki uçsuz bucaksız dünyanın çok ilginizi çektiğini biliyorum. Ama unutmayın her şeyin olduğu gibi buralarda da vakit geçirmenin de fazlası zarar. Bu nedenle uzmanların belirttiği gibi günün belirli saatlerinde ailenizin bilgisi dahilin de dijital dünyada olmanız gerekiyor. Sağlığımız için evlerimizde kaldığımız süre içinde bol bol kitap okuyun, spor ve sanatla ilgilenin, büyüklerinizle sohbet edin.

Bizlerden beklentilerinizi her zaman iletebilirsiniz. Unutmayın bizim yönetimimiz vatandaşlarımızın istekleri doğrultusunda şekilleniyor. Geleceğe dair yapacağımız yatırımlarımızda sizin masum hayal dünyanızın payı çok büyük. Bu nedenle çok değerli ve önemli olduğunuzu asla unutmayın.

Sevgiyle kalın…

Ahmet Poyraz
Çekmeköy Belediye Başkanı