Belediye Başkanımızın Mesajı

Belediye Başkanımızın Mesajı

Sevgili Çocuklar,

Eğitim, spor, sanat ve bilimle tanışmanız için hazırladığımız projelerle sizler için çalışmak, görev aldığım dönemde yaptığım en özel ve en kıymetli hizmetler arasında yer alıyor. Çocukları çok sevmemin yanı sıra ülkenin geleceğinde rol alacak sizlerin, iyi bir alt yapı ile yetişmesi; bu vatana ve millete bir borcumuzdur.

Okullar, kütüphaneler, Belnetler, parklar, oyun alanlarındaki buluşmalarımızın ardından çağın sunduğu imkanlardan biri olan internet aracılığı ile de sizler için bir şeyler yapmak istedik.

Yıllardır ziyaret etiğiniz cekmekoycocuk.com sitemiz sitemiz şimdi yenilenen yüzüyle karşınızda.  Oyun, eğlence, müzik ve bilgiye dayalı güvenli içerikle oluşturduğumuz bu sitede iyi ve kaliteli vakit geçirmenizi istiyoruz.

Kıymetli çocuklar,

Bilgisayar, tablet, cep telefonları, internetteki uçsuz bucaksız dünyanın çok ilginizi çektiğini biliyorum. Ama unutmayın her şeyin olduğu gibi buralarda da vakit geçirmenin de fazlası zarar. Bu nedenle uzmanların belirttiği gibi günün belirli saatlerinde ailenizin bilgisi dahilinde dijital dünyada olmanız, belirli saatlerde de fiziksel ve ruhsal gelişiminizde önemli rolü olan etkinliklerde yer almanızı hatırlatmak isterim. Bu süre içinde bol bol kitap okuyun, spor ve sanatla ilgilenin, büyüklerinizle sohbet edin ve arkadaşlarınızla zaman geçirin.

Sevgili çocuklar,

Bizlerden beklentilerinizi her zaman iletebilirsiniz. Unutmayın bizim yönetimimiz vatandaşlarımızın istekleri doğrultusunda şekilleniyor. Geleceğe dair yapacağımız yatırımlarımızda sizin masum hayal dünyanızın payı çok büyük. Bu nedenle çok değerli be önemli olduğunuzu asla unutmayın.

Sevgiyle kalın…

Ahmet POYRAZ

Çekmeköy Belediye Başkanı